Türkçe RapVideo Rap

Otonom Piyade – Deliler Bayramı Albümü Çıktı!

Otonom Piyade - Deliler Bayramı Albümü Çıktı!

Türkçe Rap dinleyicilerinin en sevdiği ikililerden olan Saian ve K”st’ün oluşturduğu grup Otonom Piyade, Deliler Bayramı isimli albümünü yayınladı. Toplamda 6 parçadan oluşan albüm 20 Mart 2020 Cuma gününün ilk dakikalarında dinleyiciler ile paylaşıldı.

Dijital müzik platformlarında PMC etiketi ile yayınlanan albümde sevilen ikiliye sadece Fuat Ergin eşlik ederken, şarkıların birinde de Cino Junior Remix’ini görebiliyoruz. Ayrıca albüm ile birlikte Kapalı Kapılar isimli şarkının da video klibi Otonom Piyade YouTube kanalındaki yerini aldı.

Albümde Kaan Arslan, DJ GEDA ve Cino Junior gibi prodüktörlerin imzası bulunuyor. Albümün ilk video klibi Kapalı Kapılar Mert Pervin yönetmenliğinde çekilip, Onur Naci Öztürkler tarafından kurgulanmış. Albümün YouTube üzerinden yayınlanan diğer şarkılarının Spectrum videoları Ferhat Acar tarafından, kapak tasarımı ve illüstrasyonları ise Ömer Özcan ve Onur Özer’in ellerinden çıkmış.

Otonom Piyade’nin yeni albümüne aşağıdaki Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Otonom Piyade – Deliler Bayramı Albümü

  1. Hücum Borusu
  2. Kapalı Kapılar
  3. Tuvana Ft. Fuat
  4. Deliler Bayramı
  5. Derviş
  6. Buğulu Camlarda Devrik Cümleler

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

2 Comments

  1. CD olarak çıkmayacak mı?

    1. Selamlar Rapsever. Yorum yaptığın için teşekkürler. Maalesef grubun iki üyesi Saian ve K”st’ten de albümün basılı olarak dağıtılması gibi bir açıklama yapılmadı. Eğer böyle bir açıklama olursa haberimizi güncelleyebilir veya yeni bir haber ile bu güncellemeyi paylaşabiliriz. Teşekkürler!

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap