Pantene Altın Kelebek Ödülleri Adayları Tepki Topladı

Bu yıl 46.sı düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, daha adayların açıklanması ile tartışmaların ana konusu olmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde ödül kategorileri ve adaylar açıklanan organizasyona birçok isimden sert tepki geldi.

Tepki gösterip en fazla gündem olan isim 2019’un en çok konuşulan sanatçısı Ben Fero oldu. Sanatçı ilk olarak Instagram hikayelerinde sitem belirten bir mesaj ile oylama sayfasının bağlantısını paylaştı. Bu paylaşımın ardından ise sanatçı Twitter üzerinden de bir açıklama yaptı.

Bu açıklamada ise sanatçı etkinliğe katılmayacağını “En iyi klip ve en iyi çıkış kategorilerinde aday dahi yapılmadığım için ‘algoritma’ konusunda pek samimi ve net bulmadığım @PAKOdulleri törenine katılmayacağımı bildirmek isterim. Başta rapçiler olmak üzere, programa katılacak olan tüm sanatçı ve adaylara şimdiden başarılar.” sözleri ile takipçilerine duyurdu.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ne Bir Tepki de Şehinşah’tan

Başka bir tepki ise Şehinşah’tan geldi. Şehinşah ise attığı Tweet’te 7 ay önce yayınladığı Pirana şarkısı ve klibinin “En İyi Klip” kategorisinde neden aday gösterilmediğini sorguladı. Şehinşah attığı Tweet’te şunları söyledi; “Pirana video klibi bu seneye gitmiyo mu ya? Hiç bakmadım ama illa ki o kategoride olmayı hakeden bir iş bunu kabullenmeli. Yoksa yürümez. Yürür de tırt yürür.” dedi.

46. Pantene Altın Kelebek oylamasının ilk aşaması 20 Eylül’den 5 Ekim’e kadar devam edecek. pantenealtinkelebekodulleri.com adresi üzerinden tercih ettiğiniz sanatçılara oy verebilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!