Türkçe Rap

Patron, Hayki’ye Sert Çıkış Yaptı

Geçtiğimiz akşam beklenmedik bir şekilde PMC ve Patron’un kişisel YouTube kanallarında yer aldığı şarkılara telif atan Hayki, Türkçe rap gündemine oturmuştu. Gecenin geç saatlerinde birkaç şarkıya daha telif atan sanatçı, bu sabah Patron’un da katılması ile hararetli bir tartışma yaşadı.

Patron yeni atılan telif hakkı ihlallerinin görsellerini paylaşarak Hayki’yi etiketledi ve oldukça sert mesajlar yazdı ve 70 binden fazla takipçisi ile paylaştı. Bu mesajların arasında karşı taraf olan Hayki’ye hakaret ve küfre varan söylemler de yer alıyor.

Bu duruma Hayki de mesajları ile dahil olunca tartışma oldukça alevlendi. İkili eskiden ve şu anda aralarında yaşanan birçok konuyu takipçileri önünde tartışıyor ve suçlamalarda bulunuyor.

Mesajlar @PatronFlexin ve @Hayki34 Twitter hesapları üzerinden paylaşılmaya devam ediliyor. Sizler için bu tartışmadan bazı Tweet’leri yazımıza ekliyoruz.


Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap