Türkçe Rap

Patron Rap müziğe ara verdiğini duyurdu

Patron Rap müziğe ara verdiğini duyurdu

Son zamanlarda hem tek başına hem de PMC ekibi ile birlikte pek çok hit parçaya imza atmış olan Patron, Bedo ile düet şarkısı Ölebilirim’i yayınlayalı 24 saat olmadan dinleyicilerini üzen bir açıklamada bulundu.

İlginizi Çekebilir: Ahiyan’ın yeni albümü Saklayanlardanım yayınlandı

6 Kasım Cuma gününün öğle saatlerinde Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşımı yapan sanatçı, bu paylaşımda oldukça duygusal bir mesaja yer verdi. Yaptığı uzun açıklamada sanatçı bir süre Rap müziğe ara verdiğini ve bu sürede doğanın içinde dinlendikten sonra yeni şarkılar yazmak istediğini söyledi.

Patron tarafından Instagram üzerinden yapılan açıklamayı aşağıda görebilirsiniz.

“Sonbahar gelmesiyle beraber duygusal şarkıları patlattık, görüyorum beni destekleyen o kadar çok insanı, denediğim her şey için beni hoş karşılayan, öğrenmemi, öğretmemi hep destekleyen ve hayallerimin en gönüllü destekçisi olmuş herkese sevgilerimi yolluyorum.

Bu üzüntülü şarkıların nedenlerini merak eden çok. Ya da bundan sonra nasıl şarkılar yapacağımı soranlar var. Belki pandemi ve karantina’nın üzerimizdeki depresif etkileri bu şarkılara neden olmuş olabilir. Bu yıl Maslak’ta açmayı planladığımız ofisimiz, 30’a yakın Türkiye konser etkinliği, 8 adet Festival sahnesi, Senelerdir hayalini kurduğum Avrupa Turu olmak üzere belki 50 etkinlik planlanan gezilerimizle beraber yalan oldu. Ve son olarak yine bir mutsuzluk; İzmir depremi… Aylardır hayal kuramaz olduk. Bizlere evimizde müzik üretmek dışında bir seçenek kalmadı. Umarım dünya kendini toparladığında kardeşlerim ve ben sahnelerden hiç inmeyiz.

Bundan sonra nasıl devam edeceğimiz konusunda; Artık hiç tadı olmayan bu büyükşehir hayatına doyduğumu düşünüyorum. Zaten pek sevmem, eski kampçılardanım. Biraz doğanın içinde olmak belki bir dağ evinde, çiftlikte ya da bir yazlıkta bir yerlerde olmak istiyorum. Biraz dinlendikten sonra yeni Rap şarkıları yazmak istiyorum. Tabi önce biraz köşeme çekilmem ve dolmam gerek; beraber çalışmanın sözünü verdiğim tüm arkadaşlarıma, kardeşlerime de burdan yazayım biraz zamana ihtiyacım var. Umarım yeni yılda daha iyi işlerle karşınıza çıkarım. Hepinize sevgiler saygılar🙏🏼”

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap