Yeni Çıkanlar

Patron, Sevdik de noldu sanki şarkısı ile sürpriz yaptı

Patron, Sevdik de noldu sanki şarkısı ile sürpriz yaptı

Geçtiğimiz hafta dinleyicilerinin karşısına Sonuncu Kez ismini verdiği şarkısı ile çıkan Patron, 16 Ekim Cuma gününe saatler kala, Sevdik de noldu sanki ismini verdiği şarkısının duyurusunu yaptığı bir paylaşım yaptı.

“Süprizzzz!! Yeni single bu gece 00.00🪐🤘🏼🎶” mesajının yer aldığı paylaşımdan dakikalar sonra video klibi ile yayınlanan şarkı toplamda 2 dakika 51 saniye uzunluğundan oluşuyor. Altyapısının Uğur Öztürk imzası ile ortaya çıktığı şarkının Mix ve Mastering işlemleri ise Kupa A tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Kamufle, Contra ve Mali Green’den düet: Ruh

PMC etiketi ile yayınlanan şarkının video klibinde ise yönetmenliği başarılı isim Murat Joker, yönetmen asistanlığını ise İsmail Sabotic ve Ali Babacanoğlu üstlenmiş. Video klibin post prodüksiyon işlemleri Çisem Baydar, renk işlemleri ise Oğuz Birgölge tarafından yapılmış.

Patron’un Sevdik de noldu sanki şarkısına yazımızın sonundaki YouTube eklentisi üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir