Yeni Çıkanlar

Patron ve Sagopa Kajmer’in Beklenen Düeti Siyah, Yayınlandı

Patron ve Sagopa Kajmer'in Beklenen Düeti Siyah, Yayınlandı

Patron tarafından 12 Mayıs 2020’de kişisel Instagram hesabı üzerinden duyurulan Patron ve Sagopa Kajmer ortak şarkısı Siyah, nihayet dinleyiciler ile paylaşıldı. Patron tarafından duyurusunun yapılmasının ardından oldukça büyük bir beklenti yaratan şarkı dijital müzik platformları üzerinde PMC etiketi ile yayınlandı.

Patron’un kişisel YouTube kanalı üzerinden video klibi ile yayınlanan şarkı 3 dakika 50 saniye uzunluğunda. Altyapısı yine PMC ekibinden olan Astral tarafından hazırlanan şarkının Mix ve Mastering işlemleri Kupa-A tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Patron Ft. Sagopa Kajmer – Siyah Şarkı Sözleri

Parçanın video klibi ise daha önce birçok kez Tepki ile çalıştığını gördüğümüz Murat Joker tarafından yönetilirken, görüntü yönetmenliği koltuğunda Varol Şahin’i görüyoruz.

Türkçe Rap müzikte en sevilen isimlerden ikisinin bir araya geldiği şarkıyı yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir