Yeni Çıkanlar

Patron ve Saian’ın Beklenen Düeti SOS Yayınlandı

Patron ve Saian'ın Beklenen Düeti SOS Yayınlandı

Bir süredir aynı şarkıda göremediğimiz Patron ve Saian ikilisi, bu uzun süreli arayı SOS ismini verdikleri şarkıları ile bozuyorlar. Aynı zamanda kardeş olan olan sanatçılar, bir araya geldikleri şarkıyı 8 Mayıs Cuma gününün ilk dakikalarında yayınladı.

Cuma gününü ilk dakikalarında yayınlanan şarkı ile birlikte YouTube’daki Patron kanalı üzerinden şarkının kinetik tipografi videosu da yayınlandı. Toplamda 3 dakika 16 saniye süren şarkının altyapısında PMC ekibinde yer alan Astral’in imzası bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: Set’in Yeni Parçası Haset Yayınlandı

PMC 2020 etiketi ile yayınlanan parçanın Mix işlemi Kupa A tarafından yapılırken, Patron’un YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video Drunklion tarafından hazırlanmış.

Türkçe Rap’in iki eski isminin bir araya geldiği SOS isimli şarkıyı yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir