Yeni Çıkanlar

Patron – Yaz Albümü Yayınlandı

Patron - Yaz Albümü Yayınlandı

Son zamanların en popüler sanatçılarından biri olan Patron, Yaz Albümü ismini verdiği yeni albümünü 7 Temmuz Salı gününün ilk dakikalarında dinleyicileri ile paylaştı. Toplamda 4 parçadan oluşan albüm PMC etiketi ile dijital platformlardaki yerini aldı.

Albümün sonuncu şarkısı Ölümsüz, geçtiğimiz haftalarda dinleyiciler ile buluşturulmuştu. Albümün yayınlanması ile birlikte ise Bıktım Yalanlarından parçasının video klibi Patron’un YouTube kanalı üzerinden paylaşıldı. Yaz Albümü albümünde Patron’a düet olarak sadece Funda eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir: Yılın En İyi Rap Sanatçısı Ödülü Ceza’nın Oldu

Bir Çaresi Yok, Bıktım Yalanlarından ve Latina şarkılarının prodüktörlüğü PMC ekibinden Astral tarafından yapılırken, Ölümsüz şarkısının prodüktörlüğü Uğur Öztürk tarafından yapılmış. Parçaların Mix ve Mastering işlemlerinde ise Kupa-A’ı görüyoruz.

Patron – Yaz Albümü’nü yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Patron – Yaz Albümü Şarkıları

  1. Bir Çaresi Yok
  2. Bıktım Yalanlarından
  3. Latina Ft. Funda
  4. Ölümsüz

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir