Türkçe Rap

Patron’dan Kaybedecek Ne Kaldı Disstrack’i Geldi

Uzun yıllardır çalışmalarına devam etse de Mainstream Rapper’lardan olmayan Patron, yaklaşık 20 dakika önce yayınladığı Diss parçası ile Türkçe Rap müzik piyasasındaki birçok kişiye Diss attı. Kaybedecek Ne Kaldı isimli parça şu anda sadece Patron’un Youtube kanalında yayınlansa da 20 Eylül’den sonra  iTunes, Apple Music, Spotify ve diğer dijital platformlarda yayında olacak.

Birçok Popüler Rapper’a Diss Geldi

Patron parçaya başlarken “Eski Patron öldü R.I.P ! ” sözleri ile başlıyor. Böylece önümüzdeki dönem Patron’dan daha farklı parçalar bizleri bekliyor olacağını öğreniyoruz. Parçaya hızlı giren Patron, Contra, Eypio, Ben Fero, XiR ve Joker gibi isimlere Diss atarken Reynmen, Halil Söyletmez(Cumali Ceber) ve Berkcan Güven Youtuber’lara da Diss atmış.

Parçada elbette Respect’lere de yer verilmiş. Bu kısımda Patron, Ezhel, Saian, Burak King, M.O.B, Fuat, Fate Fat, Stabil, Şehinşah, Hayki ve Karaçalı gibi usta MC’lere saygı duyduğunu gösterdi.

İlerleyen zaman bizlere Re-Diss getirecek mi göreceğiz. Şimdi ise hızlıca Patron’un Kaybedecek Ne Kaldı Diss parçasına geçelim.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap