Yeni Çıkanlar

Patron’dan Yaz Albümü Öncesi Ölümsüz Teklisi Geldi

Patron'dan Yaz Albümü öncesi Ölümsüz Teklisi Geldi

Geçtiğimiz günlerde Temmuz ayı başında yayınlanacak olan Yaz Albümü isimli albümünü duyuran Patron, albümü yayınlamadan önce yeni bir tekliyi dinleyiciler ile paylaştı. Sanatçının Ölümsüz ismini verdiği şarkı 26 Haziran itibari ile dijital müzik platformlarından ve YouTube üzerinden video klibi ile yayınlandı.

İlginizi Çekebilir: Fery, LUVBOI Mixtape’i Hakkında Detayları Paylaştı

Toplamda 3 dakika 37 saniye uzunluğunda olan şarkının altyapısı Uğur Öztürk tarafından hazırlanırken, elektro gitar Halil Can Yıldırım ve elektro bağlama Caner Yılmaz tarafından çalınmış. Teknik tarafta ise Mix ve Mastering işlemleri Kupa-A tarafından yapılmış.

Konser ve kamera arkası görüntülerden oluşturulan video klip ise Utku Kundakçı tarafından hazırlanmış. Patron’un Ölümsüz isimli yeni teklisini yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir