Patron’dan yeni tekli: Sonuncu Kez

Son yıllarda popülerliğini git gide arttıran sanatçılardan biri olan Patron, 8 Ekim Perşembe günü dinleyicilerinin karşısına Sonuncu Kez ismini verdiği yeni tekli şarkısı ile oldukça şık bir çıkış yaptı.

Yeni şarkısını beklenenin aksine bir gün erken yayınlayan Patron’un Sonuncu Kez şarkısının altyapısı Uğur Öztürk’ün ellerinden çıkarken, Mix ve Mastering işlemleri Kupa A tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Cardi B OnlyFans üzerinden ayda 9 milyon dolardan fazla kazanıyor

Göz dolduran video klipte ise yönetmenliği Murat Joker yaparken, görüntü yönetmenliğinde Varol Şahin görev almış. Styling’i Görkem Öden’in yaptığı video klibin post prodüksiyonunda Çisem Baydar, renk işlemlerinde ise Oğuz Birgölge isimlerini görüyoruz.

Patron’un Sonuncu Kez ismini verdiği yeni şarkısını yazımızın sonunda yer alan YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!