Yeni Çıkanlar

Patron’dan yeni tekli: Sonuncu Kez

Patron yeni tekli: Sonuncu Kez

Son yıllarda popülerliğini git gide arttıran sanatçılardan biri olan Patron, 8 Ekim Perşembe günü dinleyicilerinin karşısına Sonuncu Kez ismini verdiği yeni tekli şarkısı ile oldukça şık bir çıkış yaptı.

Yeni şarkısını beklenenin aksine bir gün erken yayınlayan Patron’un Sonuncu Kez şarkısının altyapısı Uğur Öztürk’ün ellerinden çıkarken, Mix ve Mastering işlemleri Kupa A tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Cardi B OnlyFans üzerinden ayda 9 milyon dolardan fazla kazanıyor

Göz dolduran video klipte ise yönetmenliği Murat Joker yaparken, görüntü yönetmenliğinde Varol Şahin görev almış. Styling’i Görkem Öden’in yaptığı video klibin post prodüksiyonunda Çisem Baydar, renk işlemlerinde ise Oğuz Birgölge isimlerini görüyoruz.

Patron’un Sonuncu Kez ismini verdiği yeni şarkısını yazımızın sonunda yer alan YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir