Patron’un Instagram Hesabı Kapatıldı!

Yaklaşık 1 ay önce yayınladığı Kaybedecek Ne Kaldı adlı Diss parçası ile ve devamında yayınladığı Sıraya Girin parçası ile uzun süredir gündemde olan Patron, gündemde kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Yaklaşık birkaç saat önce Patron’un resmi ve onaylanmış Instagram hesabı kapatıldı.

Aynısı Youtube ve Instagram Fenomenlerine de Yapılmıştı

Sosyal medyada paylaşılan bir gönderiye göre Patron’un şikayet edilen Patronflexin kullanıcı adlı hesabı “Başka birisini taklit” nedeniyle kapatıldı. Bu olayın çok benzeri birkaç hafta önce Youtube ve Twitch fenomenlerinin de başına gelmişti.

Yaşanan olaylarda Başak Karahan, Furkan Yaman, Duygu Köseoğlu, Jahrein, Unlost ve Burak Güngör gibi isimlerin hesapları kapatılmıştı. Fakat birkaç gün içerisinde bu isimleri çoğu hesaplarına herhangi bir takipçi veya fotoğraf kaybetmeden geri kavuştular. Büyük ihtimalle Patron da Instagram hesabını geri alacaklardır.

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın!

 

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!