Pi, Şekil İsimli Şarkı İle Geri Döndü

Türkçe Rap müzik dünyasının sayılı kadın sanatçılarından biri olan Pi, uzun süredir dinleyicilerinin karşısına yeni şarkılar ile çıkmıyordu. Geçtiğimiz aylarda sanatçı yaptığı duyurular ve sosyal medya paylaşımları ile birlikte yeni bir tarz ile geri döneceğinin sinyallerini vermişti. 13 Ağustos Perşembe günü ise sanatçı, dinleyicileri ile paylaştığı Şekil isimli şarkı ile buluştu.

Toplamda 3 dakika 29 saniyelik bir uzunluğa sahip olan şarkı dijital müzik platformları üzerindeki yerini Sony Music Entertainment Turkiye Tic. A.S. markası ile birlikte aldı. Pi tarafından belirtilene göre Şekil isimli şarkının altyapısı İzmir’den Kozmos’a aitken, aranje Avro tarafından yapılmış. Mix ve Mastering işlemlerini Can Paşa’nın yaptığı şarkının kayıtları NP Side stüdyosunda alınmış.

İlginizi Çekebilir: Killa Hakan Fight Club 2 Şarkısının Kadrosu Belli Oldu

YouTube üzerinden yayınlanacak olan video klibin yönetmenlik koltuğunda ise Serdar Güngör oturmakta. Hakan Kurucu’nun animasyonları yaptığı klibin yapımcılığı ise Müjde Yazıcı Ergin tarafından yapılmış. Işık ve kamerada ise Fırat Kılıç’ı görüyoruz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!