PMC YouTube Kanalı Kapatıldı!

Hayki’nin geçtiğimiz hafta yaptığı telif ihtarlarının ardından PMC YouTube kanalı için beklenen şey gerçekleşti. Bu sabah saatlerinde Patron, PMC YouTube kanalının kapandığını Twitter hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Patron yaptığı açıklamada 3 günlük telif saldırısının ardından, Hayki’nin yer aldığı 9 video ve yer almadığı 62 videonun silindiği ve kanalın kapandığını söyledi. 85 bin aboneli kanal geçtiğimiz hafta silinen videolardan ötürü 6 milyondan daha fazla görüntülenme kaybetmişti.

Şu anda Patron’dan yeni açıklama gelmemişken, PMC’nin genç üyelerinden Ati242 Twitter hesabı üzerinden şunları söyledi;

“Bir tane KAŞAR yüzünden,bir tane 30 yaşına gelmiş ama hala talebe olan ibne yüzünden o kadar emek,klip çekiminden montajına maddi manevi herşey çöp oldu,ağlaya ağlaya kanalı kapattın piç.”

“Senin gibi kahpelerle daha çok karşılaşılacağı belli,o yüzden ders çıkarmaktan başka yapacak hiçbir bok yok. Yine çekerim klibimi,yine sabahlara kadar uyumam,yine yaparım işimi. Senin gibi haset bok böcekleri zerre moralimi kıramaz amına koyim.”

Hayki’nin olaylar sırasında tartıştığı isimlerden olan Ayaz ise “Eger isterseniz ben de onun kanalı kapatabilirim :d NE DIYONUZ ?? PATLATALIM MI RAGIPI MGPJJGMGMGMGNPNT İSTEYIN YETER :d” dedi. Ardından ise genç isim “Kel’in kanalında emeği olan diğer insanların hakkı için kapatmaya yönelik bi hamlem olmıycak işin şakası. Kimsenin bedduasını almak istemem. Hele ona güvenen genç çocukların. Ama sadece onun etkileneceği bi zarar vericem kanalı uzerinden yakında öğrenirsiniz ne olduğunu” dedi.

PMC YouTube Kanalı Neden Kapandı?

YouTube’un topluluk kuralları politikalarına göre bir kanal 90 günlük süre içerisinde 3 telif hakkı ihlali ihtarı alırsa o kanal kalıcı olarak YouTube üzerinden kaldırılıyor. Patron’un söylediğine göre ise Hayki 9 video için PMC’ye ihtarda bulundu.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 22.07.2019 – 15:49]

YouTube kanalının kapanmasının ardından Patron, kendi YouTube kanalına video yüklemeye başladı. Sanatçı Ati242 ile düeti Mayday şarkısının klibini yeniden YouTube’a yükledi.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “PMC YouTube Kanalı Kapatıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!