Türkçe Rap

Radyo Boğaziçi 16.Müzik Ödülleri Dağıtıldı

Bu yıl on altıncısı düzenlenen Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri bugün düzenlenen ödül töreni ile sahiplerine takdim edildi. Müziğe dair pek çok kategoride ödül dağıtılan oylamada Türkçe Rap’e üç ödül birden layık görüldü.

Bu yıl Enerji sponsorluğunu CK Enerji’nin üstlendiği ödül töreninde onlarca ünlü isim yer aldı. Oylamaya katılanlar katılımcılar en iyi müzik grubu, en iyi kadın ve erkek pop müzik sanatçıları, en iyi rock müzik sanatçısı gibi birçok farklı kategoride seçimlerini yaptılar.

Oylamada Rap müzik ile ilgili de 3 farklı kategori vardı. Bu kategorileri En İyi Çıkış Yapan Sanatçı, En İyi Rap/Hiphop Müzik Sanatçısı ve En İyi Düet Şarkı oluşturdu. İnternet üzerinden yapılan oylamanın geçtiğimiz aylarda sonlanması ile ödül sahipleri belli oldu.

Yapılan Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri oylaması sonucunda En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Ben Fero, En İyi Rap/Hiphop Müzik Sanatçısı Şehinşah ve En İyi Düet Şarkı ise Anıl Piyancı Ft. Ezhel – Kafa10 oldu. Kazanan isimler bugün gerçekleştirilen etkinlik ile ödülleri ile bir araya geldi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap