Yeni Çıkanlar

Ramiz, Gibi Git Şarkısı İle Geri Döndü!

ramiz gibi git

Rap hayatına 1997 yılında başlayan Ramiz, yaklaşık 8 yıldır ara verdiği rap müziğe Gibi Git şarkısı ile geri döndü. Aktif olduğu dönemlerde İstanbul Attack grubu ile daha fazla gördüğümüz sanatçı, Bizim Yenge, Canım Babam, Güldür Güldür show, Arkadaşım Hoşgeldin ve daha birçok televizyon yapımının müziklerine imza attı.

İki hafta önce ise Woop Music kanalından Ramiz’in geri döneceğine dair ilk haber paylaşıldı. Kısa bir videoda kamu spotu videolarında bolca gördüğümüz doktor rol alıyordu.

10 Ekim günü ise beklenen Gibi Git isimli şarkı yayınlandı. Woop Music etiketi ile yayınlanan şarkı toplamda 3 dakika 9 saniye uzunluğunda. Parçanın altyapısı, sözleri ve düzenlemesi Ramiz’in kendisi tarafından yapılırken, Mix ve Mastering işlemleri ise Buğra Kunt tarafından yapılmış.

Gece saatlerinde yayınlanan video klip ise Ramiz tarafından yönetilirken, görüntü yönetmenliği Fatih Türker tarafından yapılmış. Şarkıyı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Lütfen bu şarkı hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir