Türkçe Rap

Ramiz, Norm Ender Göndermesi İle Gündemde

Ramiz Norm Ender Göndermesi

Geçtiğimiz hafta yayınladığı Gibi Git şarkısı ile Rap müziğe geri dönüş yapan Ramiz, yaptığı paylaşım ile tekrar gündemde. Öğle saatlerinde bir Instagram paylaşımı yapan sanatçı, Norm Ender’in Mekanın Sahibi şarkısının paylaşılmasının ardından bir dinleyicisi ile trafikte karşılaşmasını paylaşmıştı ve internet üzerinde viral olmuştu.

Ramiz bugün yaptığı paylaşım ile Norm Ender’i tiye alarak, yaz aylarında paylaşılan videonun bir kurgu olduğunu iddia eden bir gönderme yaptı. Paylaşılan 50 saniyelik videoda Ramiz arkadaşına “sen parçayı aç, ileride seni yakalıyorum, trafikte denk gelmiş gibi ben sana bro falan bir şeyler yapıyorum” diyor.

Video paylaşılmasının ardından sosyal medya da da gündem oldu. Popüler mizah sayfaları bu videoyu “Böyle mi oluyormuş” tarzında açıklamalarla takipçileri ile paylaştı. Bu videoya Özgür Hip Hop Gündem kanalı üzerinden veya bu yazının sonundan ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap