Rap God YouTube'da 1 Milyar Görüntülenmeye Ulaştı
Türkçe Rap

Rap God YouTube’da 1 Milyar Görüntülenmeye Ulaştı

Eminem tarafından 15 Ekim 2013 yayınlanan ve The Marshall Mathers LP 2 albümünde yer alan efsanevi şarkı Rap God, YouTube üzerinde 1 milyar görüntülenme sayısına ulaştı. Ulaşılan bu kilometre taşı, sanatçının sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşıldı.

Parçanın görüntülenme sayısı bu kilometre taşına yaklaşınca, Eminem’in resmi web sayfasında özel bir sayfa hazırlandı. Bu web sayfasında şarkının YouTube görüntülenme sayısı bir sayaç haline görülürken, ziyaretçileri “Rap God” resmi videosu 1 milyarı bulana kadar görüntülemeleri geri saymak için diğer hayranlara katılın.” mesajı karşılıyordu.

Hala erişilebilir olan bu sayfada artık bir hedef yok. Anlık olarak güncellenen sayaçta şarkının 1 milyarı aşkın görüntülenmesinin artışı takip edilebilir durumda.

1 milyar görüntülenmeye ulaşılmasının ardından klibin yönetmeni Rich Lee, yaptığı Instagram paylaşımında “Sadece 6 yıl sürdü ama sonunda Rap God videosunda bir MİLYAR gösterim aldık.” dedi.

Albümün üçüncü şarkısı olma unvanını taşıyan parçanın altyapısı DVLP lakaplı Bigram Zayas ve Filthy lakaplı Matthew Delgiorno tarafından hazırlandı. Parçaya aşağıdaki YouTube eklentisi ile ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir