Yeni Çıkanlar

Reynmen’in Ela Şarkısı Yayınlandı

Sosyal medya ünlüsü Reynmen’in ikinci şarkısı Ela, 12 Temmuz akşam saatlerinde YouTube üzerinden yayınlandı. 3 dakika 11 saniye uzunluğundaki şarkı henüz dijital müzik platformlarında yerini almıyor.

YouTuber’ın ikinci şarkısı yaklaşık 2 hafta önce kimliği bilinmeyen kişilerce internet ortamında sızdırıldı. Bu sızdırmanın ardından sanatçının ajansı hızlı bir şekilde şarkıları kaldırtmıştı ve sanatçı sert bir tepki göstermişti.

Ela isimli şarkının altyapısı Tanerman’a, sözleri Emrah Karakuyu’ya aitken, aranje işlemleri Can Volkan tarafından yapılmış. Vokal kayıtları ise Yeşil Oda Müzik’in İzmir’deki stüdyolarında alınmış.

Video klip ise daha önce İdo Tatlıses, Burak Yeter, İlyas Yalçıntaş ve Feride Hilal Akın gibi sanatçılarla çalışmış Hasan Kuyucu tarafından yönetilmiş.

Reynmen – Ela Şarkısı Hikayesi

Karakterimiz Reynmen, gizemli bir şekilde kendisini deney akvaryumunda simülasyona dahil edilmişken bulur. Bu simülasyonun amacı, insanları duygularından alıkoyarak onları tamamen yaşayabilecekleri bir sanal dünyaya hapsetmektir. Karakterimizin öfke, korku, eğlence, üzüntü gibi duyguları sanal gerçeklikte kolayca taklit edilmiş ve Reynmen simülasyona tamamen hapsolmuştur. Deney başarılı bir şekilde ilerlerken doktorun hesaba katmadığı taklit edilemez bir gerçeklik ortaya çıkar.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir