Reynmen, Fight Kulüp 2 Şarkısında Yer Almayacağını Açıkladı

Killa Hakan’ın ses getiren projesi Fight Kulüp 2, yeni güncellemeler ile gündemimize gelmeye devam ediyor. Hem kadrosunun duyurulması hem de daha sonrasında gelen tepkiler ile gündemden düşmeyen projede bir ayrılık daha yaşandı. Yapılan son duyuruya göre Reynmen Fight Kulüp 2 şarkısında yer almayacak.

26 Ağustos Çarşamba günü Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Reynmen, bu projede yer almayacağını duyurdu. Ünlü isim yaptığı açıklamada “Yıllarca müziğini icra etmiş, bunun için mücadele vermiş, sonunda verdiği mücadelenin meyvesini yiyebilmiş ve insanların hayatlarında yer edinebilmiş o çok saygı duyduğum insanların müziğine, mücadelesine ve emeğine sırf bir projede dahil olduğum için bu zamana kadar yaptıkları her şeyi hiçe saymanız ve onlara ettiğiniz saygısızlıklara sebep olmuş olmamdır.” sözleri ile projeden ayrılma sebebini açıkladı.

İlginizi Çekebilir: Spotify, 2020 Yaz Aylarında En Çok Dinlenenleri Açıkladı

Reynmen yaptığı açıklamayı “Kimsenin, yıllarca sahip olmaya çalıştığı kutsalına laf getirmem, getirmekte istemem haddime değil. Kimsenin ekmeğine taş olmakta istemem. 0 insanlar hala çok değerli ve yaptıkları şeyi en iyi şekilde yapmaya devam ediyorlar ve umarım ki daha da iyi olmaya devam edecekler. Sevgiler, saygılar.” şeklinde sonlandırdı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!