Rooster, Server Uraz ve Beta Berk Bayındır düet: Buzlu Kahve
Rooster, Server Uraz ve Beta Berk Bayındır'dan düet: Buzlu Kahve
Yeni Çıkanlar

Rooster, Server Uraz ve Beta Berk Bayındır’dan düet: Buzlu Kahve

Rooster, Server Uraz ve Beta Berk Bayındır’ın bir araya geldiği Buzlu kahve ismindeki şarkı 8 Ocak Cuma gününün ilk dakikalarında Türkçe rap dinleyicileri ile bir araya geldi.

İlginizi Çekebilir: Ados’un yeni EP’si Aldebaran yayınlandı

Dijital müzik platformlarındaki yerini Epidemik Yapım etiketi ile birlikte alan parça toplamda 5 dakika 9 saniye uzunluğundan oluşuyor. Altyapısının ve Mix işleminin Rooster tarafından yapıldığı parçanın Mastering işlemi Buğra Kunt tarafından yapılırken, şarkının kapak görselinde ise BossPro imzası bulunuyor.

Rooster, Server Uraz ve Beta Berk Bayındır’ın düet yaptığı  Buzlu Kahve ismindeki şarkıya buraya tıklayarak Spotify üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir