Rota, Darmadağın İsimli Yeni Teklisini Paylaştı

Geçtiğimiz dönemde kendinden sıkça söz ettiren Rota, Darmadağın ismini verdiği yeni teklisini 22 Temmuz Çarşamba günü dinleyicileri ile paylaştı. Rota Records etiketi ile yayınlanan şarkı toplamda 2 dakika 37 saniye uzunluğundan oluşuyor.

Altyapısını LCS’nin hazırladığı parça sözleri Rota, nakarat sözleri ise Doğu Kılıç tarafından kaleme alınmış. Şarkının Mix ve Mastering işlemlerini Serkan Özyurt ve Gurur Gelen ikilisi üstlenmiş.

İlginizi Çekebilir: Logic Emekli Olduğunu ve Twitch ile Anlaştığını Duyurdu

Rota’nın resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlandığını gördüğümüz video klibin yönetmenliğinde ise Ünal Tosun’un imzası yer alırken, kurgu Batıkan Hitay tarafından yapılmış. Darmadağın parçasını yazımızın sonuna sizler için ekleyeceğimiz YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!