Rota ve Avukatından İlk Açıklama Geldi

31 Mayıs gününün ilk saatlerinde paylaştığı Instagram Hikayesi ile yavaş yavaş Türkiye gündemindeki yerini alan Rota hakkında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İlk olarak sosyal medya kullanıcılarının gözaltına alındığını düşündüğü sanatçı hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Medya İletişim Bürosu bir açıklama yapıp, gözaltı kararı yada uygulaması olmadığını duyurmuştu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan bu açıklamadan kısa süre sonra ise hem Rota, hem de sanatçının avukatı Can Ünal tarafından birer açıklama yayınlandı.

Bu açıklama serisinin ilki Rota tarafından yapıldı. Sanatçı Instagram hesabının Hikayeler kısmından “Arkadaşlar şu an her şey yolunda, desteğiniz ve dostluğunuz için teşekkür ederim. Varolun.” şeklinde bir mesaj yayınladı.

İlginizi Çekebilir: Rota – Ağla Şarkı Sözleri

Bu açıklamanın ardından ise sanatçının avukatı Can Ünal şu cümlelerin yer aldığı bir açıklama yaptı: “Merhaba, müvekkilim Bulut Sedat Alpman’ın özgürlüğüyle ilgili herhangi bir sorun yoktur. Dileriz bu konuyla ilgili başkaca açıklama yapmak zorunda kalmayız. Dostluk, destek ve dayanışmanız için teşekkürler.”

İki açıklamayı da aşağıda görebilirsiniz.

Rota ve Avukatından İlk Açıklama Geldi

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!