Türkçe Rap

Rota ve Vic Mensa Düeti Yakında Geliyor

rota vic mensa

Türkçe Rap’in tanınmış isimlerinden Rota, yeni projeleri hakkında ilk detaylardan birini verdi. Kısa süre önce Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan sanatçı, Amerikalı rapçi Vic Mensa ile bir düet yapacaklarını duyurdu.

Müzikal anlamda en son vefat eden babası için yazdığı İyi Uykular Peder ile gördüğümüz Rota, bir süredir yeni projelerinin yakında geleceğini bildiren paylaşımlar yapıyordu. Bu akşam yapılan paylaşım ile de ilk adımları duyulmuş oldu.

İkilinin ortak ortak projesi yakında Flow Radyo’da yer alacakken, parçanın altyapısı Rotaile’nin yeni prodüktörü Onur Ormen tarafından hazırlandı.

Kimdir Bu Vic Mensa?

Rota’nın düet yapacağı isim 26 yaşındaki Amerikalı sanatçı Vic Mensa. 2009 yılından beri rap yapan Chicago’lu sanatçı, Jay Z’nin sahip olduğu Roc Nation plak şirketinin bünyesinde çalışmalarına devam ediyor.

Vic Mensa’yı daha önce Kanye West, Travis Scott, Sia, Ty Dolla Sign ve G-Eazy gibi isimlerle gördük.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

2 Comments

  1. Rota’nin kalitesin de bir rapci işte 😎

  2. Türkçe rapi başka ülkelere iyi şekilde tanıtacak bir mc. Rota’nın böyle bir imkanda kötü iş yapacağını asla beklemiyorum. Başarılar ROT!

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap