Rota ve Vic Mensa Düeti Yakında Geliyor

Türkçe Rap’in tanınmış isimlerinden Rota, yeni projeleri hakkında ilk detaylardan birini verdi. Kısa süre önce Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan sanatçı, Amerikalı rapçi Vic Mensa ile bir düet yapacaklarını duyurdu.

Müzikal anlamda en son vefat eden babası için yazdığı İyi Uykular Peder ile gördüğümüz Rota, bir süredir yeni projelerinin yakında geleceğini bildiren paylaşımlar yapıyordu. Bu akşam yapılan paylaşım ile de ilk adımları duyulmuş oldu.

İkilinin ortak ortak projesi yakında Flow Radyo’da yer alacakken, parçanın altyapısı Rotaile’nin yeni prodüktörü Onur Ormen tarafından hazırlandı.

Kimdir Bu Vic Mensa?

Rota’nın düet yapacağı isim 26 yaşındaki Amerikalı sanatçı Vic Mensa. 2009 yılından beri rap yapan Chicago’lu sanatçı, Jay Z’nin sahip olduğu Roc Nation plak şirketinin bünyesinde çalışmalarına devam ediyor.

Vic Mensa’yı daha önce Kanye West, Travis Scott, Sia, Ty Dolla Sign ve G-Eazy gibi isimlerle gördük.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

2 thoughts on “Rota ve Vic Mensa Düeti Yakında Geliyor

 • Avatar
  28 Ağustos 2019 tarihinde, saat 04:41
  Permalink

  Rota’nin kalitesin de bir rapci işte 😎

  Yanıtla
 • Avatar
  28 Ağustos 2019 tarihinde, saat 15:54
  Permalink

  Türkçe rapi başka ülkelere iyi şekilde tanıtacak bir mc. Rota’nın böyle bir imkanda kötü iş yapacağını asla beklemiyorum. Başarılar ROT!

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!