Rota yeni tekli: Uyuyamıyorum
Rota'dan yeni tekli: Uyuyamıyorum
Yeni Çıkanlar

Rota’dan yeni tekli: Uyuyamıyorum

Rota kısa aralar ile dinleyicileri ile yeni şarkılarını paylaşmaya devam ediyor. 15 Ocak Cuma günü sanatçı Uyuyamıyorum ismini verdiği yeni şarkısını dijital müzik platformları ve YouTube üzerinden rap müzik severlerin beğenisine sundu.

İlginizi Çekebilir: Bege’nin Murda ve Summer Cem düeti Eksi şarkısı çıktı

Söz ve müziğin Rota ve Hi-Hit’e ait olduğu parçada Mix Serkan Özyurt, Mastering ise Gurur Gelen tarafından üstlenilmiş. Uyuyamıyorum adı verilen şarkının video klibinin yönetmenliğinde ise daha önce birçok rapçi ile çalıştığını gördüğümüz Batıkan Hitay’ı görüyoruz.

Buraya tıklayarak Rota’nın Trend Videolar listesine giriş yapan yeni video klibi ve şarkısına hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir