Rota'nın Pert Albümü Fiziksel Olarak Satışta
Yeni Çıkanlar

Rota’nın Pert Albümü Fiziksel Olarak Satışta

Rota tarafından geçtiğimiz haftalarda duyurusu yapılan Pert albümü, 1 Ağustos 2020 itibari ile RotAile Shop üzerinden fiziksel olarak satışa sunuldu. Türkçe rap dinleyicilerinin uzun süredir göremediği CD formatına sahip albüm, yaklaşık iki hafta sonra dijital müzik platformları üzerindeki yerini alacak.

Pert ismi verilen albüm toplamda 7 şarkıdan oluşuyor. Belirtilene göre albümdeki parçaların hepsinin prodüktörlüğü Onur Ormen tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Saian, Bedo İle Birkaç Güzel Gün İçin Parçasında Buluştu

Geçtiğimiz haftalarda yapılan duyuru paylaşımında Rota albüm ve albümü hazırladığı süreçte yanında olan ekibe “Sanırım ‘rağmen’ kelimesi bu albümü anlatan en iyi tanım olacaktır. Ölümlere, ihanetlere, iftiralara, depremlere, virüslere, uzaylıların kabulüne ve en çok da insanlara rağmen “Pert” 01.08.2020’de rotaileshop.com’da satışta. Emek, sabır, saygı, sevgi ve içtenlikleri için başta albümün prodüktörü @onurormen_ ‘e sonrasında @ozyserkan @pullahs @bmbmusc @unsaltt @beyzonthestreet @cagliyor @westblood7 ‘e Tüm Rota Rec. yapım ekibi ve kalbimin en büyük parçası Rotaile üyelerine teşekkür ederim. Başlıyoruz.” sözleri ile teşekkür etti.

Rota Pert Albümü Şarkıları

  1. Casio
  2. Buna Değmem
  3. Nedir Bu
  4. I Ih
  5. Islak
  6. Cıs
  7. Bu Yaşta

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir