Türkçe Rap

Rozz Kalliope müzik yapmayı bıraktığını açıkladı

Rozz Kalliope müzik yapmayı bıraktığını açıkladı

Türkçe rap müziğin başarılı kadın sanatçılarından Rozz Kalliope, 3 Aralık Perşembe günü yaptığı bir Instagram paylaşımı ile birlikte rap müzik yapmayı bıraktığını açıkladı.

İlginizi Çekebilir: Masta Jam Music oluşumu dağıldı

Özellikle Benjamins 2 şarkısı ile birlikte popülerliği arttıran 29 yaşında sanatçı, Instagram Hıkayeler üzerinden yaptığı açıklamada kendini “Arkadaşlar merhaba. Bir şey paylaşmak istiyorum sizinle. Bundan sonra müzik yapmıyorum, müziği bırakıyorum. bunu söylemek istedim. Kendinize iyi bakın. Beni unutmayın.” sözleri ile ifade etti.

Rozz Kalliope tarafından yapılan açıklamanın şaka olduğu ortaya çıktı

Rozz Kalliope tarafından yapılan hayranlarını üzen bu açıklamanın şaka olduğu ortaya çıktı. Kısa süre sonra Rozz Kalliope’nin Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yapan Heja, Rozz’un kendi programına konuk olduğunu ve acı Sushi yememek için bu açıklamayı yaptığını belirtti.

Paylaşılan hikayede Heja, “Arkadaşlar Rozz müziği bıraktı tabi artık Rozz benim.. Demeyeceğim de, bizi bırakmadı. Neden bırakmadı? çünkü Rozz burada olduğu için ve acı sushi yememek için böyle bir şey yaptı.” dedi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap