Rozz Kalliope ve Ece Seçkin’li Benjamins 3 Yayında

Ece Seçkin’in Instagram hesabı üzerinden yayınladığı videonun milyonlarca kişi tarafından görüntülenmesinin ardından gündeme gelen Benjamins 3 parçası yayınlandı. Instagram videosunun kısa süre içerisinde milyonlar kişi tarafından izlenmesinin ardından kaldırılan Benjamins 2 şarkısı, dinleyicilerin aklını karıştırmıştı. Kısa süre sonra yapılan açıklamalar ile iki sanatçı da dinleyicileri bir sürprizin beklediğini söylemişti.

Bugünün ilk saatlerinde ise Benjamins 3 şarkısı Doğan Müzik Yapım etiketi ile yayınlandı. 3 dakika 2 saniye uzunluğunda olan parçanın sözleri Rozz Kalliope(Gülşah İpek) tarafından kaleme alındı. Ayrıca parçanın prodüktörlüğü yine Rozz tarafından yapılmış.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in de yer aldığı video klibin yönetmenliğini Murad Küçük üstlenmiş. Parçaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!