Türkçe Rap

Sabah Gazetesi, Killa Hakan’ı Hedef Aldı

Günlük olarak yayınlanan Sabah gazetesi bugün manşetinde Killa Hakan’ı hedef alan bir haber yayınladı. Her yıl düzenli olarak yılbaşı kutlaması mesajları yayınlayan Killa Hakan, geleneği 2019 yılında da devam ettirdi. Killa Hakan her yıl olduğu gibi kuru sıkı tabancaları ile Fakat bugün bu kutlamalar hakkında Sabah Gazetesinden Hakan Uç tarafından bir haber yapıldı.

Sabah Gazetesinin ve Günaydın ekinin manşetinde yer alan haberde başlık olarak “Yeni Yıl Magandası” yer alırken, haber içeriğinde bu hareket için “pes dedirten” ve “şoke eden” gibi kelimeler kullanıldı.

Killa Hakan daha önce bahsetmişti

Daha önce de bu konu hakkında gündeme gelen Killa Hakan, 1 ay önce Onedio’dakatıldığı bir programda birçok soruya cevap verirken, yılbaşı kutlamaları hakkındaki soruya da cevap verdi. Bu soru karşısında “Bu kadar cahil olmanızı istemiyorum ben arkadaşlar. Yılbaşı gününe özel olarak Almanya’da buna izin veriliyor. Pasaportun ile gidip kurusıkı silah ve mermi alıyorsun. Milletin canına kast edecek ve zarar verecek kadar salak değilim.” demişti.

Killa Hakan’ın bu konudaki açıklamasını aşağıdaki videonun 6.dakika 15.saniyede bulabilirsiniz. Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer onbinlerce okuyucu ile paylaşbilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap