Türkçe Rap

Sagopa Kajmer’den Ceza, Fuat ve Dr.Fuchs paylaşımı

Sagopa Kajmer Ceza, Fuat ve Dr.Fuchs paylaşımı
Sagopa Kajmer'den Ceza, Fuat ve Dr.Fuchs paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde Tepki’nin yaptığı açıklama sonrasında verdiği cevap ile çok konuşulan Sagopa Kajmer, 1 Şubat Pazartesi günü yaptığı paylaşım ile bir süre daha gündemde kalacak gibi gözüküyor.

Tepki’nin “Sagopa Hip Hop biri değil” sözlemine cevap vermesi ile 30 Ocak günü oldukça konuşulan sanatçı, 1 Şubat gününün sabah saatlerinde attığı Tweet’te “Biz Türk Rap’in 4 kişilik temel taşıyız. Görüşmesek de, buluşmasak da, atışsak da, her birimizin ayrı ayrı hakkı vardır. Yaşasın Rap” dedi ve Ceza, Fuat ve Dr.Fuchs’un Twitter hesaplarını etiketledi.

Tüm dinleyicileri şaşırtan bu Tweet’te gerçek adı Yunus Özyavuz olan sanatçı ayrıca kendi ve Fuat’ın da yer aldığı Ceza’nın Holocaust şarkısının ilk versiyonunu, Fuat, Sahtiyan, kendi ve Ceza’nın düet yaptığı Bu Ne Cüret şarkısını, Dr. Fuchs’un kendi ve Funky C ile düeti Kara Maskeli İstanbul şarkısını ve kendisinin Didaktik Kitaplar isimli şarkısını paylaştı.

Aşağıda görebileceğiniz Tweet yaklaşık 20 dakika içerisinde 6 binden fazla beğeni, 1800’den fazla Retweet ve yüzlerce yorum aldı.

Sagopa Kajmer Ceza, Fuat ve Dr.Fuchs paylaşımı

Sagopa Kajmer Ceza, Fuat ve Dr.Fuchs paylaşımı

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap