Türkçe Rap

Sagopa Kajmer İfadeye Çağrıldı!

Sagopa Kajmer İfadeye Çağrıldı!

Kendine has dinleyici kitlesi ile tanınan Sagopa Kajmer, savcılığa ifade vermek üzere çağrıldı. Posta’nın haberine göre sanatçı, Sarkastik isimli EP’sinde yer alan Toz Taneleri isimli şarkısının klibi nedeniyle ifade vermek zorunda kaldı.

Son EP’sinin giriş şarkısının klibinde sigara içen sanatçı, bir vatandaşın İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na ulaşarak suç duyurusunda bulunması nedeniyle bu soruşturmanın kapsamına girdi.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na giderek ifade veren Sagopa Kajmer, verdiği ifadede YouTube ile anlaşmasını olduğunu belirterek, onların denetiminden geçen kliplerin yayınlandığı ve suç işlemediklerini söyledi.

Savcılığın dosyayı incelemesinin ardından kendi alanında olmadığı nedeniyle, dosyayı Radyo Televizyon Üst Kurulu’na (RTÜK) transfer etti.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap