arama

Sagopa Kajmer’den Patron’a Respect Geldi

Sagopa Kajmer, bugün akşamüzeri saatlerinde paylaştığı Tweet ile Patron'un Manzaralar şarkısı hakkında oldukça olumlu yorumlar yaparak saygısını gösterdi.
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Yusufcan Aksu
 • BeğenmedimBeğendim (+1 rating, 3 votes)
  Loading...

Türkçe Rap’in usta isimlerinden olan Sagopa Kajmer, bugün akşamüzeri saatlerinde paylaştığı Tweet ile Patron’a saygı gösterdi. Türkçe Rap piyasası ile fazla bağı bulunmayan ve Mc ve Beatmaker’lardan çoğunu engelleyen Kajmer, bugünkü hareketi ile gündeme oturdu.

Saat 17:00 sularında Sagopa Kajmer attığı Tweet’te Patron’un Manzaralar şarkısını paylaştı ve “Harika şarkı” yorumunu yaptı. Patron ise teşekkür amaçlı attığı Tweet’e “Yunus abi’ye paylaşımı için teşekkür ederim. Ben engelliyim profilini göremiyorum 😬 ama sağolsun beğenmesine çok sevindim” şeklinde bir cevap verdi.

Sagopa Kajmer’in Patron’un engelini kaldırmasının ardından, 40 yaşındaki usta rapçi Patron’un Tweet’inin altına “Kardeşim şarkı harika. ağzına, kalemine sağlık. Engel bana da sürpriz oldu sahiden. Yeni şarkılara devam!” şeklinde bir mesaj yazarak saygı belirten hareketine devam etti.

“Tutardım Sagopa’nın Tarafını”

Geçtiğimiz eylül ayında Patron’un yayınladığı Kaybedecek Ne Kaldı şarkısında piyasadaki çoğu isme sitem etmişti. Şarkının sözlerinde ise “On sene önceye dönsem tutardım Sagopa’nın tarafını” diyerek Sagopa’ya saygısını sunmuştu.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

 • Safa
  2 ay önce

  Bana kalırsa piyasada olan bunca değişim kavga respect olaylarından sonra hiçbir şeye kesinlikle inanılmaması gerektiğidir.

  14
  yorum beğen