Sagopa Kajmer’den Patron’a Respect Geldi

Türkçe Rap’in usta isimlerinden olan Sagopa Kajmer, bugün akşamüzeri saatlerinde paylaştığı Tweet ile Patron’a saygı gösterdi. Türkçe Rap piyasası ile fazla bağı bulunmayan ve Mc ve Beatmaker’lardan çoğunu engelleyen Kajmer, bugünkü hareketi ile gündeme oturdu.

Saat 17:00 sularında Sagopa Kajmer attığı Tweet’te Patron’un Manzaralar şarkısını paylaştı ve “Harika şarkı” yorumunu yaptı. Patron ise teşekkür amaçlı attığı Tweet’e “Yunus abi’ye paylaşımı için teşekkür ederim. Ben engelliyim profilini göremiyorum 😬 ama sağolsun beğenmesine çok sevindim” şeklinde bir cevap verdi.

Sagopa Kajmer’in Patron’un engelini kaldırmasının ardından, 40 yaşındaki usta rapçi Patron’un Tweet’inin altına “Kardeşim şarkı harika. ağzına, kalemine sağlık. Engel bana da sürpriz oldu sahiden. Yeni şarkılara devam!” şeklinde bir mesaj yazarak saygı belirten hareketine devam etti.

“Tutardım Sagopa’nın Tarafını”

Geçtiğimiz eylül ayında Patron’un yayınladığı Kaybedecek Ne Kaldı şarkısında piyasadaki çoğu isme sitem etmişti. Şarkının sözlerinde ise “On sene önceye dönsem tutardım Sagopa’nın tarafını” diyerek Sagopa’ya saygısını sunmuştu.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “Sagopa Kajmer’den Patron’a Respect Geldi

  • Avatar
    11 Temmuz 2019 tarihinde, saat 18:34
    Permalink

    Bana kalırsa piyasada olan bunca değişim kavga respect olaylarından sonra hiçbir şeye kesinlikle inanılmaması gerektiğidir.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!