Sagopa Kajmer, Türkiye Rapçisini Arıyor jüriliği iddialarını yalanladı

Acun Medya tarafından hayata geçirilecek olan ve bir süredir Türkiye Rapçisini Arıyor ismi ile duyurulan rap yarışması için konuşulan jüri konusu hala muallaklığını sürdürüyor. İkinci defa ortaya çıkan söylentilerin ardından, bu sefer Sagopa Kajmer direkt olarak kendi Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Ceza’nın Acun Ilıcalı ile bir yatta bir araya gelmesinin ardından bu yarışmanın jürisinde Ceza’nın yer alacağına kesin gözü ile bakılsa da, Sagopa Kajmer konusunda herhangi bilgi paylaşımı veya ipucu paylaşılmamıştı.

İlginizi Çekebilir: Ahiyan yeni teklisi İstemem ile trendlerde

Webrazzi’nin “Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen’de hangi içerikler olacak? [Özel Haber]” isimli haberinin ardından Kajmer’in jüri olacağının söylentisinin tekrar konuşulmaya başlanmasının üzerine, Sagopa Kajmer Twitter hesabı üzerinden “Sevgili sevenlerim, bu ikinci olacak fakat yinelemek istiyorum ki; ben şu an için herhangi bir yarışmaya jüri olmadım. Olursam söyleyeceğim.” açıklamasını paylaştı.

Yapımcı firma tarafından henüz herhangi bir açıklama yapılmasa da, yukarıda bahsi geçen haberde bu yarışma programının Exxen platformunda Rapstar adı ile yayınlanacağı da iddia edildi. Yapılan açıklamayı aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!