Türkçe Rap

Sagopa Kajmer ve Ceza’nın Hiç Duyulmamış Şarkısı Yayınlanacak

sagopa kajmer ceza sirhot

Türkçe rap müziğin efsane iki ismi Sagopa Kajmer ve Ceza, aralarında olan küslük ile biliniyor. Bu iki ismin bir araya gelip ortaya çıkardığı Neyim Var Ki şarkısı ise Türkçe rap müziğin İstiklal Marşı olarak bilinmekte. Sirhot’ın verdiği haber ile bu efsane ikilinin hiç duyulmamış bir şarkısı gün yüzüne çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden bir paylaşım yapan Sirhot, Ceza ve Sagopa Kajmer ile düet yaptığı “Rapin Devleri” isimli şarkıyı yayınlayacağını duyurdu. Belirtilene göre şarkıyı uzun yıllar önce kayıt altına alındı fakat yayınlanma fırsatı bulunmadı.

Ceza: “Kimden İzin aldın Oğlum?”

Sirhot tarafından yapılan bu duyuru kısa süre içerisinde Türkçe rap dünyasında yankı yarattı. Instagram’da yer alan rap müzik sayfalarının yaptığı paylaşımların ardından Ceza’yı Sirhot’ın gönderisinin altında gördük.

Sirhot’ın gönderisine bir yorum yapan Ceza “Kimden İzin Aldın Oğlum?” dedi. Bu yorumun yapılmasından kısa süre sonra ise Ceza veya Sirhot gönderinin altındaki yorumu sildi.

17 Eylül günü yayınlanması planlanan şarkının dinleyiciler ile paylaşılma durumu henüz belli değil.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 17.09.19 – 14:20]

Şarkının yayınlanıp yayınlanmama durumu Sirhot’ın öğle saatlerinde yaptığı açıklama ile ortaya çıktı. Yine Instagram üzerinden açıklama yapan sanatçı parçanın telif haklarının kendine ait olduğunu fakat Ceza ile yaptığı uzun sohbetin ardından çeşitli nedenlerle şarkıyı yayınlamaktan vazgeçtiğini söyledi.

Sirhot Tarafından Yapılan Tam Açıklama

“Sizlere bu emek harcanmış güzel parça için bugüne söz vermiştim genelde sözlerimi tutarım. Fakat şarkının telif hakları bende olmasına ve bana özel yapılmış olmasına rağmen, dün Ceza kardeşim ile uzun sohbetim sonrasında çeşitli nedenlerden dolayı malesef yayınlamamaya karar verdim.Türkçerap için güzel bir hediye vermek istemiştim ama kısmet olmadı. Yinede en azından oldschool remix versiyonunu birkaç güne sizlere sunacağım. Sirhot feat. Fuchs, Buldozer, Funkyc, Freshb, 9cc, Makale, Turbo. Ülkemizde rap e destek olmaya ve çabalamaya devam edin. Ben edeceğim. Peace!”

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap