Sagopa Kajmer’in Yeni Şarkısı Avutsun Bahaneler Yayında

Sagopa Kajmer’in 41.yaş gününde yayınladığı şarkısı Avutsun Bahaneler, kısa süre içerisinde yüz binlerce kişiye ulaştı. Günün ilk saatlerinde şarkının ses hali yayınlanırken, sabah saatlerinde YouTube üzerinden video klibi de yayınlandı.

Melankolia müzik etiketi ile çıkan Avutsun Bahaneler şarkısı toplamda 5 dakika 44 saniye uzunluğunda. Şarkının sözleri ve altyapısı usta sanatçının kendisine aitken, Mix ve Mastering işlemleri Ozinga Productions’dan Utku Ünsal tarafından yapılmış.

Sabah saatlerinde yayınlanan video klip ise daha önce Tepki, Edis, Gülşen, Simge ve daha birçok ünlü isim ile çalışmış olan Murat Joker tarafından yönetildi.

[ilgiliicerik icerik_id=”5303″]

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!