Türkçe Rap

Sagopa Kajmer’den Canbay & Wolker’a destek

Sagopa Kajmer'den Canbay & Wolker jesti

Türkçe rap müziğin saygı duyulan isimlerinden olan Sagopa Kajmer, 7 Ekim günü Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile birlikte genç müzisyenler Canbay & Wolker ikilisine desteğini ve beğenisini sundu.

Sanatçının @Sagopakajmerrap kullanıcı adlı Twitter hesabından paylaştığı gönderide Canbay & Wolker ikilisinin Sertan ile düeti Yangınlar şarkısı ve “Güzel şarkı cw! Sesini açarak dinleyiniz:) ssSevgiler…” mesajı yer aldı.

İlginizi Çekebilir: Üst Kat Podcast ikinci sezon 4.bölüm ile devam ediyor

Sagopa Kajmer tarafından yapılan bu paylaşımın ardından ekibin üyelerinden Canbay, yine Twitter platformu üzerinden “Yıl 2008, kulağımda “Vesselam””mesajını paylaşırken, ekibin diğer üyesi Wolker henüz bir paylaşımda bulunmadı.

Sagopa Kajmer’den beğeni alan şarkı: Yangınlar

Sagopa Kajmer tarafından beğenilen Canbay ve Wolker’dan oluşan grubun son şarkısı Yangınlar, Sertan düeti ile birlikte 25 Eylül 2020 tarihinde yayınlandı. 2 dakika 47 saniye uzunluğundaki şarkının altyapısı Cem Özgür’e aitken, Mix ve Mastering işlemleri Buğra Kunt tarafından yapılmış.

Yangınlar şarkısının video klibi ise Cenan Çelik yönetmenliğinde kayda alınırken, yardımcı yönetmenliği Aziz Damla üstlenmiş. Yangınlar şarkısına yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap