Sagopa Kajmer başlattığını Joker ve Allame devam ettiriyor
Sagopa Kajmer'in başlattığını Joker ve Allame devam ettiriyor
Türkçe Rap

Sagopa Kajmer’in başlattığını Joker ve Allame devam ettiriyor

Sagopa Kajmer 1 Şubat Pazartesi günü bir paylaşım yaparak “Biz Türk Rap’in 4 kişilik temel taşıyız.” dediği ve Ceza, Fuat Ergin ve Dr.Fuchs’u etiketlediği Tweet hala konuşulurken, Joker ve Allame ses getirecek iki yeni Tweet attı.

Salı gününün öğle saatlerinde attığı bir Tweet’te  Allame’yi etiketleyen Joker, “Biz Türk Rap’in 2 kişilik temel taşıyız. Görüşmesek de,buluşmasak da, atışsak da, her birimizin ayrı ayrı şaka şaka @hamzaallamegul” dedi.

Bu Tweet’ten yaklaşık bir saat sonra ise Allame de bir Tweet paylaştı. Atılan Tweet’te Allame ise “E oyalama insanları o zaman, şu parçaları bitir de salalım albümü @jokerresmi” sözlerini kullandı.

Joker ve Allame tarafından atılan ve Rap müzik severleri oldukça şaşırtan bu iki Tweet’in ardından müzik dünyasından başka isimler de konu hakkındaki düşüncelerini paylaştılar. İzmir’den Cash Flow yaptığı paylaşımda “Sizin birbirinize diss atmanız benim monomanla birlikte birbirimize diss atmam gibidir albüm yapın dinlesin herkes @jokerresmi @hamzaallamegul” sözlerini kaydetti.

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir