Yeni Çıkanlar

Saian, Bedo İle Birkaç Güzel Gün İçin Parçasında Buluştu

Saian, Bedo İle Birkaç Güzel Gün İçin Parçasında Buluştu

Türkçe rap müzikte lirikal anlamda en çok beğenilen isimlerin arasında yer alan Saian veya uzun adı ile Saian Sakulta Salkım Miğfer Rabbani Rasta Flow Masta, PMC ekibinin yeni yeteneklerinden Bedo ile Birkaç Güzel Gün İçin ismini verdiği parçada buluştu.

31 Temmuz 2020 Cuma günü yayınlanan parça toplamda 2 dakika 54 saniye uzunluğunda. Müziği Efe Can’a ait olan parçadaki Sample’lar Baykan Barlas’a aitken, elektro gitarda Kaan Uğur’u örüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Tepki ve Ceza Düeti Yak, Dinleyiciler İle Paylaşıldı

Şarkı ile beraber yayınlanan video klipte ise yönetmenlik koltuğunda Hami Özkan otururken, prodüksiyon ekibinde Hasan Hüseyin Kama, Kaan Köymen, Recep Özen, Murat Özen, Emrah Güzen ve Sinan Gökhan yer almış.

Saian v Bedo’nun Birkaç Güzel Gün İçin ismini verdikleri şarkısını yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir