Yeni Çıkanlar

Saian Yeni Teklisi Ay Şarkısı İle Gündemde

Saian'dan Yeni Teklisi Ay Şarkısı İle Gündemde

Geçtiğimiz aylarda Bedo ile Birkaç Güzel Gün İçin isimli bir parça ile dinleyicilerinin karşısına çıkan Saian, birkaç hafta önce duyurduğu Ay Şarkısı ismini verdiği şarkısını 28 Ağustos Cuma günü yayınladı.

3 dakika 7 saniye uzunluğunda olan şarkı, PMC etiketi ile dijital müzik platformlarındaki yerini aldı. Kısa süre içerisinde yüz bin barajını aşan şarkının altyapısı Efe Can tarafından hazırlanırken, Mix ve Mastering işlemleri Kupa-A tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Ezhel ve Murda’dan Yeni Albüm: Made in Turkey

Şarkı ile aynı gün yayınlanan video klipte ise yönetmenlik koltuğunda Hami Özkan otururken, video ekibinde Kaan Köymen ve Hasan Hüseyin Kama yer almış. Saian’ın yeni Ay Şarkısı isimli parçasına ve video klibine yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir