Şam – Gözlerime Bak Yayınlandı

En son Ocak ayının sonunda Engel-Siz şarkısı ile gördüğümüz Şam, yaklaşık 10 dakika önce Gözlerime Bak isimli teklisini yayınladı. Bugünün ilk saatlerinde yayınlanan şarkı, akşam 19:00’da video klibi ile YouTube’daki yerini alacak.

Yayınlanan şarkının toplam uzunluğu 3 dakika 1 saniye. Gözlerime Bak parçası piyasaya İstanbul Trip etiketi ile çıktı. Şarkı hakkında daha fazla detaya ulaştığımız zaman haberimizi güncelleyeceğiz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.


[Güncelleme: 17.04.2019 – 21:20]

Gözlerime Bak şarkısının video klibimsi videosu bu akşam saat 19:00’da yayınlandı. Parçanın altyapısı Ozoyo’ya aitken, Aranje ve Mix Noisart tarafından yapılmış. Mastering işlemi ise Evren Göknar tarafından yapılmış.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!