Türkçe Rap

Şam Hastaneden Çıktı! İlk Açıklama

Geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalar ile Türkçe Rap gündemine bir bomba gibi düşen Şam, ailesinin kararı ile hastaneye kaldırılmıştı. Ailesinin genç sanatçıyı Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesine yatırmasının ardından Şam’ın sevenleri desteklerini sürdürmeye devam etmişti.

Yaklaşık 15 dakika önce ise Şam Instagram hesabı üzerinden bir gönderi paylaşarak detaylı bir açıklama yaptı. Sanatçı yaptığı açıklamada habersizce kullandığı MDMA isimli uyuşturucu yüzünden ailesine karşı olacak kadar ileriye gittiğinden bahsetti.

Açıklamanın devamında ise kendisine destek olan herkese teşekkür etti ve uyuşturucudan uzak durmalarını söyledi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Şam Detaylı Son Açıklama

Merhaba kardeşler. Son dönemlerde yaşadığım kötü olaylardan ve bağımlılığımdan kurtulabilmek adına 10 gün boyunca yattığım Moodist(budist jfjffjd) Hastanesinden bugün taburcu oldum. Öncelikle bu zor zamanlarımda yanımda olan aileme, hastanede bizimle çok iyi şekilde ilgilenen doktor ve personellere, hastane önünde bekleyen kardeşlerden, desteğini uzaktan da olsa esirgemeyen tüm abi ve kardeşlerime ne kadar teşekkür etsem azdır. Psikolojik olarak yaşadığım bu zorlu dönemi sayenizde çok hızlı bir şekilde atlattım.

Daha önceden de bahsettiğim çıkarlar üzerine kurulmuş müzik sektörünün bana yaşatmış olduğu bu zorlu olaylar, içeceğime habersizce atılmış MDMA ve sürekli kullanım halinde olduğum esrar, psikoz krizine yol açtı ve öz aileme kurulacak kadar ileri seviyeye gelmişti. Ama şu anda her şey eskisinden de daha iyi. Bunları bu kadar açık bir şekilde anlatmamın tek sebebi benim gibi genç kardeşlere elimden geldiğince bugüne dek seçtiğim yolun sonucunu göstermekti. (Sonuç : Kimyasaldan uzak durun. Çok fazla esrar tüketmeyin ve çevrenize dikkat edin. Jdjdjdjdd) Bundan sonra anlatacaklarımı yaptığım sanatla dile getireceğim. Sağlıcakla kalın.

[Güncelleme: 23.06.2019 – 13:41]

Şam’ın bu açıklamayı yapmasından kısa süre sonra Instagram Hikayeler üzerinden bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda genç müzisyen kendine susturulduğunu söyleyenleri hedef alarak bir açıklama yaptı.

Şam’ın Instagram Hikayeler Açıklaması

Susturulduğumu söyleyenler; zaten herkesin ne bok olduğunu en başında gösterdim ve daha fazla onlara prim vermek istemiyorum. Bu hayatta herkes hakettiğini yaşar. Boş insanlarla ilgilenmek yerine enerjimi bu hayatta daha kayda değer işler yapıp harcamak istiyorum.

Kimseden bir korkum yok! Sadece yapacağım işleri bekleyin.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap