Türkçe Rap

Şam Hastaneye Yatırıldı

Bu haftanın en çok konuşulan ismi Şam, bugün öğle saatlerinde açtığı canlı yayının ardından hastaneye yatırıldığı haberi bizlere ulaştı. Öğle saatlerinde Ohash’ın telefonu ve Instagram hesabı üzerinden canlı yayın açan sanatçı diğer günlerdeki söylemlerine devam etti.

Canlı yayında ailesi ile tartışmaya devam eden Şam, açtığı canlı yayında ablasının baygın olduğu görülüyordu. Ailesi genç sanatçıyı yayın konusunda durdurmaya çalışsa da kendisi direnmeye devam etti. Yaklaşık 15 dakikanın sonunda eve doktor olduğu söylenen kişiler girdi ve yayın sona erdi.

Canlı yayının son anlarında gelen doktor Şam’ın sorusuna karşılık Moodist isimli hastaneden geldiğini söyledi. Yaşananlardan birkaç saat sonra ise Şam’ın ablası Büşra Gedik Oymak, kardeşinin hastaneye yatırıldığını açıkladı. (Tam açıklamaya yazımızın sonundan ulaşabilirsiniz.)

Bu açıklamanın yapılmasının ardından ise Moodist Psikiyatri & Nöroloji Hastanesi’nin sosyal medya hesapları ve Google puanı hızlıca düşmeye ve olumsuz yorumlar almaya başladı. Yorumları genellikle Şam’ın hastaneden çıkarılması ve #yanındayızşam etiketi konuları oluşturuyor.

Şam’ın Ablasının Açıklamasının Tam Hali

Şamil’i yaşamış olduğu psikolojik durum neticesinde, ailesi olarak isteğimiz ve onayımızla, tedavisini başlatmak üzere hastaneye yatırdık. Tedavisinin sağlıklı bir şekilde tamamlanabilmesi için, sizden ricamız, sosyal medyada yer alan yalan ve yanlış bilgilere inanmamanız. Şamil iyi ve tedavisi tamamlanınca daha da iyi olacak. Hepinize Şam’a duyduğunuz sevgi ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Şam’ın Açtığı Son Canlı Yayın

https://www.youtube.com/watch?v=191VsutyU9I&t=2s

You may also like

1 Comment

  1. ŞAM’ı RUH HASTASI İLAN EDİP HASTANEYE YATIRDILAR(KENDİSİ DE YA ÖLECEĞİNİ YA HAPİSANEYE GİRECEĞİNİ YA DA TIMARHANEYE KAPATILACAĞINI SÖYLEMİŞTİ OLDU DA!) KAMPANYA BAŞLATALIM #şamdelideğil

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap