Türkçe Rap

Şam Türkçe Rap Gündemine Bomba Bıraktı

Türkçe Rap’in genç yeteneklerinden Şam, 11 Haziran Salı gününün ilk birkaç saatinde paylaşmaya başladığı Instagram Hikayeler ile sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Özellikle Kadıköy Acil oluşumu hakkında paylaştığı paylaştığı hikayeler ile herkesin aklında soru işaretleri oluşmasına ve meraklanmasına yol açtı.

İlk olarak KA’dan Selo ile Whatsapp görüşmesini atan sanatçı geçtiğimiz günlerde BigFest’te yaşanan olaylardan bahsetti. Daha sonra ablası ile olan konuşmalarını atan Şam, kendinin kullanıldığını ve oyun oynandığını söyledi.

Kadıköy Acil ekibinin Whatsapp grubunun da fotoğraflarını paylaşan Şamil, Muşta’nın telefon numarasını herkese duyurmuş oldu. Çoğu dinleyici sanatçının hesabının çalındığını düşünse de 7 parçadan oluşan video ile bu paylaşımları yapanın kendi olduğunu kanıtladı.

Mafya babalarından Kürşat Yılmaz’dan bahseden Şam, Yılmaz’ın ve Alaattin Çakıcı’dan da bahsetti. Ardından Selo ile olan uzun bir konuşmasını yayınlayan sanatçının evine Kadıköy Acil ekibinden bazı kişiler geldi.

Kadıköy Acil Şam’ın Evinde

Bu paylaşımların yapılmasından yaklaşık 1 saat sonra Kadıköy Acil oluşumunun üyelerinden Çağrı Sinci, Maestro ve XiR gibi birkaç kişi Şam’ın evinde gitti. Şam Instagram hesabı üzerinden canlı yayına geçti ve eve gelenleri yayınlamaya başladı. Şam Çağrı Ünsal’ı gösterip arkadaşlıktan bahsetti, bu sırada ise Ünsal, kapıyı kitlerken veya kilidi açarken göründü.

Kapı açıldıktan sonra genç sanatçının kadrajına XiR ve Maestro girdi. XiR’in yüzü görünmezken, Maestro’nun oldukça üzgün olduğu belli oldu.Canlı yayın yaklaşık 10 dakika duraklamanın ardından kapatıldı. Bundan sonra ise 30’un üstünde Hikaye sanatçının hesabından silindi.

Kadıköy Acil ekibinden Bossy, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Konya’lı sanatçı yaptığı açıklamada canlı yayında yer alan kimsenini onun kılına zarar verebilecek birileri olmadığını belirtirken, metanetli olma çağrısı yaptı. Tam açıklamayı aşağıdan okuyabilirsiniz.

O canlı yayındaki bi Allah’ın kulu Şam’a bir fiske vuracak insanlar değil hepsi de ailesine kadar tanıyor o yüzden vurmayı kendi içinde hazmedebilecek insanlar da değil Sizin kadar ben de üzgünüm, şaşkınım Allah rızası için metanetli olalım üstüne gitmeyelim elbet açıklanır.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

https://youtu.be/ChzU8Kny3ns

[Güncelleme: 11.06.2019 – 05:12]

Saat 5 sularında Şam’ın evine giden kişilerden olan Çağrı Ünsal’dan da açıklama geldi. Ünsal, Şamil Oymak’ın sıkıntılı şeyler yaşadığını ve ebeveynlerinin onlardan yardım istediğini belirtti. Ayrıca ona zarar verecek son kişi olduğunu da söyledi. Detaylı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Şamil kardeşimdir kardeşimizdir. Biraz sıkıntılı şeyler yaşıyor.Bizi anne ve babası arayıp yardım etmemizi söylediler ve gittik.Ablası zaten evdeydi.Gereksiz yorum ve eleştiri yapıp lütfen ailenin de duygularını yıpratmayın. Zaten herkes zor süreç geçiriyor lütfen anlayışlı olun.

Onun can güvenliğine yada sağlığına zarar getirmeyi isteyen en son kişiyim en son kişileriz. Bunu bile açıklatma gereği duyuruyorsunuz insanlara. Sizede yazıklar olsun kötü gün kovalayıcıları.

[Güncelleme: 11.06.2019 – 05:22]

“Telefonumu Elimden Aldılar”

Birkaç saattir sessiz olan Şam’ın Instagram hesabı 2 yeni Hikaye ile canlandı. Şam’ın iki hikaye paylaşmasının ardından çok kısa sürede bu hikayeler silindi fakat ekran görüntüleri çoktan alınmıştı. Atılan Hikayelerin ilkinde Şam KA’nın içerisinde Maestro gibi hiçbir şeyden habersin kişilerin olduğunu söylerken, ikinci hikayede telefonunu alıp gittiklerini ve polisin geldiğini söyledi.

Sanatçı mesajının sonunda “Ne olursa olsun gerçek yüzlerini ortaya dökeceğim.” dedi.

[Güncelleme: 11.06.2019 – 16:46]

Şam öğle saatlerinde açtığı canlı yayın ile söylemlerine devam etti. İlk açtığı canlı yayında kısa süre sonra ailesi müdahale etse de, daha sonra dışarı çıkarak açtığı yayında mesajlarını aktarmayı başardı.

[Güncelleme: 11.06.2019 – 18:45]

Şehinşah yaklaşık yarım saat önce bu konu ile ilgili sessizliğini bozdu. Sanatçı Twitter hesabı üzerinden şunları söyledi;

Açıkcası zerre kaygım yok şu son yaşanılan olaylarla alakalı. Hayatım siz tarafından peşin hükümle yargılanarak geçtiği için saçmalıklarınıza da alışığım. Soruşturulur araştırılır. Her şey netleşir açıklaması o zaman yapılır.

Sizin vicdanınız beni yapmadığım şeylerden ötürü yargılamaktan sızlamıyorsa benim vicdanım burada eğlenmekten hiç sızlamıyor amk. Sikimde bile değil hatta.
Haydi öptüm.

[Güncelleme: 11.06.2019 – 20:35]

Şam Twitter hesabından yeni açıklamalarda bulundu. Çağrı Ünsal’ın kendisi hakkında attığı Tweet’i alıntılayarak şunları belirtti;

Arkadaşlar ailemlede görüştüm hiç bir sorun yok benim için. Sorun artık bunun gibi yoluna çıkmış tüm olayları bile bile hala Kadiköy Acil’e hizmet eden kişilerde. Bundan sonra Acil’le hiç bir bağlantım kalmadı. Tek ailem İstanbul Trip.

Ayrıca bu kadar kardeş ayağına yatan Çağrı Ünsal bugüne kadar Kadiköy’deyken en haz etmediğim insandı. Kendisi böyle şeyler düşünebilir hakkımda eyvallah nffj Ama sosyal medyadada anlaşılacağı gibi hiç bi vasfı olmayan, sürekli sağa sola kapak atarak yolunu bulmaya çalışan bi tip.

[Güncelleme: 11.06.2019 – 22:46]

Olayların ana karakterlerinden Selo suskunluğunu bozarak kısa bir açıklama yaptı. Selo’nun açıklamasının tam haline aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Acil’in geçmişi 30 seneye dayanıyor..! 10 ile 20 senelik delikanlılar bizi bozamaz, bozduramaz,küfür edemez, küfür ettiremez. Susuyorsak maziden sebep, saygıdan sebep…!

[Güncelleme: 12.06.2019 – 14:53]

Selo dün akşam yazdıklarına ek olarak bugün öğle saatlerinde yeni bir gönderi paylaştı ve detaylı bir açıklama yaptı.

Ağır psikolojik sorunlar yaşayan bir zatın sarfettiği saçma sapan beyanları yazılı ve görsel medyada haber yapıp ; insanları uyuşturucu satıcısı, ajan, mason, illuminati diye lanse edip, anamıza bacımıza küfrettiren, gerçeği yansıtmayan asılsız ithamlarla bizi hedef gösteren kim varsa Allah belasını versin. İsmini vermediğim bir tv programında , bizi uyuşturucu satıcısı olarak lanse edenler hakkında suç duyurusunda bulunup, hakkımıza tecavüz edenlerden kanunlar nezdinde hesap soracağım.

Benim adım Selo! Kadıköy’de yaşıyorum, haber yapmadan gelip bir araştırın, bakkaldan manava herkese sorun, varsa doğruluk payı gidin öyle haber yapın. Ne dediği ne anlattığı anlaşılmayan, aynı cümle içinde , proleterden Bakara Suresine , Siyonizmden Politika’ya atlayarak birbirinden bağımsız onlarca şeyden bahseden, kafasının karışık olduğu (ya da psikotik bir nöbet geçirdiği) açıkça belli olan bir kişinin ithamıyla günah keçisi ilan edilmemiz gülünçtür. Ben yıllardır bu işlere karşı bireysel savaşını en etkin şekilde veren biriyim…Herkes bilir…!

Aslı astarı olmayan işlere bizi takarsanız elde edeceğiniz tek şey orta parmağımızdır… Bu haberleri yapan herkes psikolojik sorunlar yaşayan bu zattan farksızdır. Susuyorsak konuşmuyorsak cevap vermiyorsak ciddiye almadığımızdandır. Yakında inşallah Fetöcü ya da Cuntacı olmayız 😁 Allah akıl fikir ihsan etsin. İçi boş bu laflarla insanların kişilik haklarına tecavüz etmekten vazgeçip insan olun…!

You may also like

1 Comment

  1. umarım şamın anlattıkları gerçek değildir prim bile olsa gerçek olmasını istemiyorum

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap