Yeni Çıkanlar

Şanışer’in Susamam Projesi Yayınlandı

şanışer susamam

Şanışer’in geçtiğimiz günlerde duyurduğu dev projesi Susamam, dinleyiciler ile paylaşıldı. Toplamda 20 sanatçının dahil olduğu proje tam 14 dakika 54 saniye uzunluğunda. Türkçe rap tarihinin en uzun şarkılarından olan parça Dijitaldagit.im etiketi ile yayınlandı.

Bu dev projede Şanışer ile düet yapan isimler şunlar; Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel ve Kamufle.

Susamam projesinde altyapı Murat Acar’a aitken, Mix ve Mastering işlemleri Kadim Tekin tarafından yapılmış. Yayınlanan video klip ise Şanışer’in kendi tarafından yönetildi.

Bu efsanevi projenin video klibine aşağıdan ve diğer tüm dijital müzik platformlarından ulaşabilirsiniz.

Susamam İle Köy Okullarına Destek Ol

Bu proje ile birlikte ihtiyaçları olan köy okullarına destek olmak için de bir kampanya başlatıldı. İsteyenler HollyHood üzerinden satışa sunulan tişörtü satın alarak köy okullarına destek olabilirsiniz. Ayrıca Instagram üzerinde hayata geçirilen yüz filtresi ile de hikaye çekip farkındalık yaratma şansına sahipsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir