Sansar Salvo Ft. Kaan Boşnak – Koptu Kayış Çıktı

Sansar Salvo’nun birkaç hafta önce duyurduğu ve Kaan Boşnak ile ortak şarkısı Koptu Kayış çıktı. Şarkı yaklaşık bir buçuk saat önce Spotify, iTunes, Apple Müzik, Deezer ve Tidal gibi dijital müzik platformları üzerinden yayınlandı. Koptu Kayış isimli şarkının video klibi gün içerisinde Sansar Salvo’nun YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak.

Salvo’nun Yüzyüzeyken Konuşuruz grubundan Kaan Boşnak ile düeti olan şarkının müzikal tarafında Bass gitar Özgür Yenilmez tarafından icra edilirken, Mix ve Mastering işlemleri Denizkan Boz tarafından yapılmış. Şarkının video klibi ise Oğuzhan Ejderoğlu yönetmenliğinde kayda alınmış.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!