Sansar Salvo, Like Diss Şarkısını Yayınladı

Sansar Salvo’nun beklenen Diss şarkısı Like Diss, 14 Ağustos Cuma günü dinleyiciler ile paylaşıldı. Günün ilk saatlerinde dijital müzik platformlarındaki yerini alan şarkı, aynı zamanda video klibi ile de YouTube üzerinden yayınlandı.

4 dakika 13 saniye uzunluğunda olan şarkının altyapısı D Trackx’e aitken, aranjesi D Trackx & Sansar Salvo & İskender Paydaş, Mix işlemi İskender Paydaş & Serkan Özyurt – Pay Records’da Mastering işlemi ise Gurur Gelen tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Killa Hakan Fight Club 2 Şarkısının Kadrosu Belli Oldu

Sansar Salvo’nun kişisel YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video klipte ise yönetmenliği Efe Akarsu yaparken, görüntü yönetmenliğini Yusuf Can Güneş üstlenmiş. Senaryosunu Raziye Yağmur Kaya’nın yazdığı video klibin post prodüksiyonu Latte Medya tarafından yapılmış.

Kısa süre içerisinde YouTube’un Türkiye Trend Videolar listesine giriş yapan şarkı sekizinci sıraya kadar yükseldi. Sansar Salvo’nun yeni Diss şarkısı Like Diss’e yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!