Türkçe Rap

Sansar Salvo ve Khontkar Arası Gerildi

Geçtiğimiz günlerde Özlem Özdemir’e bir röportaj veren Sansar Salvo, röportajda söyledikleri ile Türkçe Rap dinleyicilerinin gündemine geldi. Rap müzik hakkında konuşan Sansar Salvo, gelen soru üzerinde Türkiye’den ve dünyadan Ghost Writer(Hayalet yazar)’lar hakkında konuştu. Bu konuşmayı yaparken Özlem Özdemir tarafından Türkiye’de Ghost Writer kullanan var mı diye sorduğunda ise Sansar Salvo ağzından Khontkar’ın adını kaçırdı.

YouTube izleyicileri bu röportajdan sonra ise Sansar Salvo 3 Tweet attı. İşte o Tweet’ler;

Ya arkadaslar bakin kimsenin verdigim roportaj hakkinda sacma sapan biseyler yazmasina gerek yok burdan.Ben Khontkar in bi parcasini baskasinin yazdiginu duydum onu söyledim röportajda.Kendisininde bunu yapmasina gerek yok.

Ayrica gercekten Şehinşah ın eski eşine küfredip dayağı yiyince adamdan şikayetçi oluyosa karakterini tedavi etmesini tavsiye ediyorum ben kendisine arkadaşın. Bazı olayların sizin Youtube bilmemne hitlerinizle alakası yok.

Son olarak güzel projeler hazırlıyoruz sizler için, desteğini esirgemeyen ve emeği geçen tüm kişi ve kurumlara sevgiler ve teşekkürler. Sizlere de tabi.

Bu röportajın geçtiğimiz günlerde yayınlanmasının ve Sansar’ın Tweetlerinin ardından ise Khontkar Twitter üzerinden şu Tweet’i attı;

“Gündem olmak isteyen bize salça oluyo amına koyayım. Bari tutarlı bi şeyler söylesen de taksak. Hala -mış -muş. Hayırlı olsun yeni projen #ModernThug

Bu Tweet’e cevap olarak Sansar Salvo şu Tweet’i attı;

Kimsenin gündem olmaya çalıştığı yok. Elimdeki bana yeter çok şükür. Soru geldi cevap verdik. Dün ön grubuyken abi dediğin adama bu gün biraz tuttun diye Jazz müzisyenliği yapıyosan kendi eksiğin.

Khontkar ise aralarında abi ilişkisini olmadığını belirten şu Tweet’i attı;

Aramızda iki yaş var ne abisinden bahsediyon . Saygılı ol. Saygı hak et. Boş muhabbet yapçaksan, hakkındaki boş muhabbetleri yap. Hakkımdaki şeyler seni ilgilendirmez. Bilmediğin konular hakkında bilmişlik taslama. Bilmiyom de geç. Bu kadar zor değil.

“Abi” zannediyosan kendini abiler dedikodu yapmaz abicim.

Sansar Salvo ise birkaç saat önce başka bir Tweet attı;

Soru geldi cevap verdim diyorum algılayamadın herhalde kafanın güzelliğinden. Çok işin varsa bak işine uzatma.

Bu Tweet’ten sonra Khontkar şu Tweet’i atarak atışmadaki son mesajı attı;

Cevabını bilmediği soruya “bilmiyom” cevabını veremeyen insan cahil insandır. Kafamın nasıl olduğu da seni ilgilendirmez. Bak bi alakan olmayan konuya daha giriyon. Yapma.

Bu tartışma hakkındaki düşüncelerinizi bizler ve diğer binlerce okuyucu ile aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap