Yeni Çıkanlar

Santi, Bedel Albümü İle Döndü

Santi, Bedel Albümü İle Döndü

Ülkemizin rap müzik sanatçılarından Santi aka Universe, uzun süredir üzerinde çalıştığı Bedel albümü ile 13 geri dönüyor. Ayrıca albümde ilk iki çalışması çok ses getiren, albümün çıkış şarkısı Boss Lig 3‘ün Remix versiyonu da var.

10 yeni eserden oluşan albümde Santi’ye, Türkçe Rap’in en önemli isimlerinden Defkhan, Karaçalı, Sayedar, Sokrat St, Ados, Ati242, Zeus Kabadayı, Bandito, Sinem Güngör ve Volkan Yavuz eşlik ediyor.

Bedel albümünün ilk klibi, çıkış parçası Boss Lig 3 10 Aralık’ta tüm müzik kanallarından yayınlandı ve trend videolar listesine girdi. Geneli Battle ve Protest kafiyelerle dolu albümde, yeni nesil Rap tarzlarının yanı sıra, alternatif tarzlara da rastlamak mümkün.

Albüm kayıtları BlueWorld Records, Mix ve Mastering işlemleri ise Ahmetcan Korkmaz tarafından yapılmış. Altyapılarda ise Bandito aka Dha one, Tunç Minaz ve Joezee Production’ın imzaları bulunmakta.

Santi aka Universe – Bedel albümü 13 Aralık 2019’dan itibaren Esen Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda erişilebilir hale geldi. Albüme yazımızın sonundaki Spotify eklentisi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Santi – Bedel Albümü Şarkıları

 1. Boss Lig 3 Ft. Ados, Ati242, Defkhan, Karaçalı, Sokrat ST
 2. Bedel Ft. Volkan Yavuz
 3. Enkaz Ft. Sinem Güngör
 4. Cinayet Var
 5. Gölgeler Ft. Bandito
 6. Adımı Yaz Ft. Zeus Kabadayı
 7. Kafa
 8. Sistem Ft. Bandito
 9. Adalet Arama Ft. Sayedar
 10. Geri Bas
 11. Boss Lig 3 Remix Ft. Ados, Ati242, Defkhan, Karaçalı, Sokrat ST, Ahmetcan Korkmaz

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir