Sayedar, Tükenmişlik Sendromu İsimli Teklisini Yayınladı

Türkçe Rap’in lirikal anlamda güçlü olan isimlerinden Sayedar, Tükenmişlik Sendromu isimli şarkısını yayınladı. Dijitaldagit.im etiketi ile yayınlanan parça toplamda 3 dakika 25 saniye uzunluğunda.

Sanatçının geçtiğimiz günlerde kaybettiği arkadaşı ve menajeri Bahadır Yüksek’in vefatı üzerine yayınladığı şarkıyı paylaşırken, “Bu şarkıya klip yapalım istemişti, ömrü yetmedi canım kardeşimin.. Mekanın cennet olsun sevgili dostum Bahadır Yüksek.. “Sana” da teşekkürler kadın, insanlara güvenmemem gerektiğini tekrar hatırlattığın için” sözlerini kullandı.

Tükenmişlik Sendromu parçası hakkında verilen müzikal tek bilgi prodüktörlüğün L.O.B tarafından yapıldığı oldu. Parçaya aşağıdaki eklenti sayesinde ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir