Sayedar, Vinnie Paz ve ILL Bill düetini duyurdu
Sayedar, Vinnie Paz ve ILL Bill düetini duyurdu
Türkçe Rap

Sayedar, Vinnie Paz ve ILL Bill düetini duyurdu

2020 yılını 1 albüm ve 3 tekli ile kapatan Sayedar, 2021 yılında hayata geçireceği iki farklı projenin ilk detaylarını bir gün ara ile paylaştı. Sanatçının paylaştığında göre Vinnie Paz ve ILL Bill düeti yakında dinleyiciler ile bir araya gelecek.

İlginizi Çekebilir: Aspova, Blackout EP’sinin şarkı listesini duyurdu

Duyurulan ilk proje Sayedar, Ilkay C ve ILL Bill düeti oldu. Belirtilene göre Non Phixion, La Coka Nostra ve Heavy Metal Kings gibi grupların üyesi olan ILL Bill’in konuk olacağı şarkı Sayedar ve Ilkay C.’nin ortak albümünde yer alacak. Ayrıca şarkının Exclusive versiyonunda ise Sansar Salvo ve Baneva’nın da bulunacağı paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

18 Ocak günü duyurusu yapılan ikinci proje ise Jedi Mind Tricks’in efsane ismi Vinnie Paz düeti oldu. Özel bir konuşma yapan Vinnie Paz, Sayedar ile birlikte hayata geçirecekleri proje hakkında şunları söyledi:

“Selamün aleyküm, rahmetullahu ve bereketuhu. Ben Seyfullah Vinnie Paz, Boxcutter Pazzy ve Pack Pistol Pazzy olarak da biliyorsunuz. Kardeşim Sayedar ile birlikte İstanbul, Türkiye’den Philly’e. Yeni şarkımız yakında geliyor. İstanbul’daki bütün aileme, kardeşlerime, kız kardeşlerime ve herkese selamlar olsun. Bütün Türkiye’ye selamlar. Hepinize saygılarım ve selamlarımla.”

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir